ПоддержатьУкраїнська

Україна та Ізраїль готові підписати угоду про вільну торгівлю

StopCor
StopCor

StopCor

Україна та Ізраїль готові підписати угоду про вільну торгівлю

Україна та Ізраїль готові поставити крапку на багаторічних переговорах про вільну торгівлю між країнами. Так, сторони дійшли згоди у ключових питаннях та готові підкріпити домовленості угодою.

Новину повідомляє прес-служба МЗС України.

Сьогодні, 20 червня, стало відомо, що Ізраїль та Україна наблизились до завершення шестирічних переговорів про вільну торгівлю між країнами. За словами міністра закордонних справ Павла Клімкіна, під час візиту до Ізраїлю він погодив на політичному рівні готовність підписання історичної угоди.

"Одним з головних підсумків візиту Павла Клімкіна стало узгодження з вищим керівництвом Держави Ізраїль на політичному рівні готовності Угоди про вільну торгівлю між Україною та Ізраїлем, переговори щодо якої тривали майже 6 років", – наголосили у відомстві.

Нагадаємо, нещодавно у Єрусалимі пройшло 11-е засідання Спільної Українсько-Ізраїльської Комісії з питань торгівлі та економічного співробітництва. Українську сторону представляв Павло Клімкін, ізраїльську - міністр у справах Єрусалима і спадщини Держави Ізраїль Зєєв Елькін.

Як відомо, сторони підняли питання про сферу торгівлі, інвестиції, сільське господарство, управління водними ресурсами, енергетику, зв'язок, стандартизацію та туризм. За попередніми даними, найближчим часом в Україну з візитом прибуде прем'єр-міністр Ізраїлю.

Другие новости