ПоддержатьУкраїнська

"СтопКор" провів громадську приймальну під судом, де слухали справу псевдоактивіста-вимагача Бурди

StopCor
StopCor

StopCor

'СтопКор' провів громадську приймальну під судом, де слухали справу псевдоактивіста-вимагача Бурди

Активісти «Стоп корупції» провели громадську приймальню під судом у Василькові на Київщині, не слухали справу псевдоактивіста, вимагача грошей з підприємців та голови ВГО «Бюро з питань захисту екології та здоров’я» Михайла Бурди. Представники проекту поширювали серед відвідувачів та працівників суду листівки з описом усіх «досягнень» активіста-самозванця.

Суд у справі через неявку двох обвинувачених перенесли на 26 липня.

''СтопКор'' провів громадську приймальну під судом, де слухали справу псевдоактивіста-вимагача Бурди

«Псевдоактивіст Михайло Бурда відродив на Київщині «бандитські 90-ті» і вже притягався до відповідальності за порушення закону. У суді розглядається справа за організовану бійку у Київраді за статтею «хуліганство». Його взяли «на гарячому» під час передачі грошей та оголосили підозру за фактом вимагання коштів (за кожний кубометр видобутого піску) у підприємця, який займається видобутком піску в Обухівському районі.

Зі свідчень представників легальних видобувачів піску встановлено, що Бурда М.М. створив організоване злочинне угрупування, яке спеціалізується на вимаганні коштів (фактично «рекеті»)  з нелегальних видобувачів піску в Києві та області під погрозами насильства, а також закриття такого бізнесу. Його ВГО «Бюро з питань захисту та здоров’я» у бандитський спосіб «кришує» нелегальних видобувачів піску.

''СтопКор'' провів громадську приймальну під судом, де слухали справу псевдоактивіста-вимагача Бурди

Крім того, Бурда М.М. як фігурант кримінального провадження після сплати застави постійно порушує покладені на нього обов’язки: виїжджає за межі м. Києва (в Обухівський, Києво-Святошинський, Вишгородський, Броварський райони Київської області), де продовжує захищати від правоохоронців та активістів нелегальні точки видобутку піску. До того ж, знаходячись під слідством та під підозрою, разом зі своєю ОЗУ неодноразово незаконно втручався у слідчі дії. Зокрема, з'являвся в нічний час на незаконній точці видобутку піску, впливав на свідків та намагався знищити речі й документи, які мають істотне значення для встановлення обставин кримінального правопорушення.

Громадськість вимагає захистити суспільство від бандитських діянь Михайла Бурди!  БАНДИТА БУРДУ – ЗА ҐРАТИ!

Додамо, що Михайло Бурда, 24.02.1981 р. н., проживав та в м. Луганськ, зараз проживає в м. Києві, є засновником Всеукраїнської громадської організації «Бюро з питань захисту екології та здоров’я». На даний час Бурда М.М. зі своєю групою зайнявся «чистим вимаганням» (рекетом). Зокрема, зі своєю ОЗУ здійснює набіги на нелегальних видобувачів піску з погрозами фізичної розправи та вимаганням коштів під виглядом захисту екології та під брендом своєї екологічної ГО. А отже, «Стоп корупції» вже направили до Міністерства юстиції Звернення з вимогою зупинити діяльність громадської організації «Бюро з питань захисту екології та здоров’я».

''СтопКор'' провів громадську приймальну під судом, де слухали справу псевдоактивіста-вимагача Бурди

Також Михайло Бурда організував публікацію в Інтернеті неправдивої та такої, що ганьбить репутацію ГО «Стоп корупції» інформації», – ідеться у листівці.

Нагадаємо, у червні 2017 року Прокуратурою Київської області відносно Бурди М.М. відкрито кримінальне провадження за № 420171100000000353 за ознаками вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.189 КК України «вимагання». В рамках вказаного провадження Ухвалою Апеляційного суду міста Київ від 03.08.2017 року підозрюваному Бурді М.М. обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із можливістю внесення застави у розмірі 128.000 грн з процесуальними обов’язками: не відлучатись з населеного пункту, в якому він проживає без дозволу слідчого, прокурора, слідчого судді або суду; здати на зберігання до відповідних органів державної влади свій паспорт для виїзду за кордон.

''СтопКор'' провів громадську приймальну під судом, де слухали справу псевдоактивіста-вимагача Бурди

Другие новости