ПоддержатьУкраїнська

Українська лоукост-авіакомпанія припиняє свої рейси

StopCor
StopCor

StopCor

Українська лоукост-авіакомпанія припиняє свої рейси

Українська лоукост-авіакомпанія SkyUp Airlines з 1 лютого 2020 року припиняє регулярні рейси в Шарджу (ОАЕ) із Запоріжжя, Львова та Харкова.

Таке рішення авіакомпанія прийняла у зв'язку з закриттям повітряного простору над Іраном і Іраком.

"Необхідність облітати території цих країн збільшила тривалість польотів, а також викликала потребу у дозаправленні. Це створює незручності для пасажирів, а також провокує зміни в розкладі інших рейсів", - відзначили в пресслужбі SkyUp, передає "Journalist".

Крім того, авіакомпанія пообіцяла тим, хто вже купив квитки на рейси до Шарджі, відшкодувати їх вартість. Для цього необхідно звернутися в авіакомпанію в установленому порядку.

Разом з тим, SkyUp з травня запустить рейси Одеса-Тбілісі.

"Починаємо продаж квитків з Одеси в Тбілісі (Грузія). Перший такий рейс SkyUp Airlines відбудеться в травні", - підкреслили в компанії.

Планується, що новий напрямок компанії стартує 28 травня, і буде працювати до 4 жовтня цього року.

Рейси здійснюватимуться по четвергах і неділях. Вартість квитка в один кінець без багажу: Одеса-Тбілісі - від 1289 грн, Тбілісі-Одеса - від 1341 грн.

Прогнозується, що напрямок буде користуватися популярністю, тому що "між двома містами багато спільного - прогресивна молодь, давні традиції та ін".

Другие новости