ПоддержатьУкраїнська

В Міноборони розповіли, скільки техніки знищено в бойових діях на Донбасі

StopCor
StopCor

StopCor

В Міноборони розповіли, скільки техніки знищено в бойових діях на Донбасі

Під час боїв на Донбасі було пошкоджено 2 576 одиниць бронетанкового озброєння та техніки. І це тільки за 2014-2016 роки. З них 391 одиниця не підлягала відновленню та була втрачена. Йдеться про танки, БМП, бронетранспортери та інші броньовані машини. 

За наявною інформацію від дій противника (артилерійські обстріли, бойові зіткнення, підриви на мінах та фугасах) пошкодження отримали 2 185 одиниць бронетехніки (включаючи знищені).

Найбільшу кількість пошкоджень отримали бойові машини піхоти – 1201 одиниця, а також танки – 440 одиниць. Також пошкоджень зазнали 371 бронетранспортер та 173 інші бронемашини.

За цей же період втрачена 391 одиниця бронетехніки. Залежність розподілу по видам аналогічна: 214 БМП, 79 танків, 68 БТР та 30 інших машин.

Найпоширеніша причина пошкоджень: вогонь реактивних систем залпового вогню, артилерійських систем та мінометів. Це в першу чергу зумовлено обстрілами російськими регулярними військами українських позицій з території Російської Федерації та їх подальше вторгнення в липні-вересні 2014 року. Загалом від таких обстрілів було пошкоджено 1159 одиниць бронетехніки.Про це повідомляє Defense Express з посиланням на Міністерство оборони України

Другие новости