ПоддержатьУкраїнська

В обхід санкцій: українське підприємство закуповувало в Росії добрива (фото)

StopCor
StopCor

StopCor

В обхід санкцій: українське підприємство закуповувало в Росії добрива (фото)

Прокуратурою міста Києва спільно зі слідчими СУ ГУ ДФС у м.Києві та співробітниками СБ України викрито протиправну діяльність вітчизняних підприємств, які налагодили схему поставок мінеральних добрив із РФ в обхід санкцій та антидемпінгового мита. 

 Фото: прокуратура Києва

Згідно з матеріалами слідства, виробники мінеральних добрив з Російської Федерації, внесені до санкційного списку, організували канал постачання мінеральних добрив в обхід антидемпінгових мит, що дозволило дистриб’юторам протягом 2014-1018 років реалізовувати мінеральні добрива на території України за демпінговими цінами та ухилятися від сплати обов’язкових платежів.

 Фото: прокуратура Києва

Так, посадові особи вітчизняних підприємств свідомо вносили неправдиві відомості в митну документацію, вказуючи інший код УКТЗЕД, на який не встановлено антидемпінгове мито.

Зазначені дії призвели до фактичного ненадходження до Державного бюджету України коштів в особливо великих розмірах.

У ході досудового розслідування проведено низку санкціонованих обшуків та оглядів на підприємствах в 15 областях України, під час яких виявлено та вилучено первинні документи, які свідчать про протиправну діяльність, чорнові записи, митні декларації, близько 1000 тонн мінеральних добрив та електронні носії інформації.

Про це повідомляє пресслужба прокуратури міста Києва

Другие новости