ПоддержатьУкраїнська

В Офісі президента обговорюють, як вирішити економічні проблеми Донбасу

StopCor
StopCor

StopCor

В Офісі президента обговорюють, як вирішити економічні проблеми Донбасу

В Офісі президента України під головуванням радника Володимира Зеленського Олега Устенко відбулася чергова зустріч експертної групи з вирішення економічних проблем Донбасу.

"З огляду на завдання президента України Володимира Зеленського, поставлені перед робочою групою, експертами проведені аналітичні дослідження і розроблені рекомендації, які вимагають невідкладного обговорення і прийняття рішень по їх реалізації", - сказав на зустрічі  Устенко, повідомляє прес-служба президента.

Експерт з регіонального розвитку Олексій Стародубов відзначив доцільність створення на Донбасі економічного хаба.

"Економічний потенціал Донбасу досі залишається значним. Це як природні ресурси, так і кадровий потенціал, логістика тощо - все це існує на підконтрольній частині Донбасу", - зазначив він, передає "Інтерфакс" .

Учасники наради обговорили проблему водопостачання Донбасу. Експерт Володимир Каніболоцький зазначив, що бойові дії призвели до значних збитків в системі водопостачання регіону. В окремих населених пунктах спостерігаються постійні проблеми з поставками води та її якістю.

"Ключовою проблемою є залучення додаткових джерел водопостачання в регіоні", - підкреслив він.

Секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данилов висловив зацікавленість в напрацюваннях експертів щодо вирішення питань забезпечення водопостачання Донбасу.

Другие новости