ПоддержатьУкраїнська

"З моменту запуску Антикорупційного бюро минуло півроку, а Україна досі в топі найкорумпованіших країн світу" - Анастасія Рагімова

StopCor
StopCor

StopCor

'З моменту запуску Антикорупційного бюро минуло півроку, а Україна досі в топі найкорумпованіших країн світу' - Анастасія Рагімова

В Антикорупційному бюро працює понад 1000 співробітників, у середньому антикорупціонери отримують зарплату у тисячу доларів на місяць, структура має бюджет у мільярд, однак попри це Україна лідирує серед країн світу за рівнем корупції.

Такі підсумки роботи Антикорупційного бюро зробила координатор проекту "Стоп корупції" Анастасія Рагімова.

"З моменту ухвалення закону минуло понад півроку, а віз і нині там, Україна досі в топі найкорумпованіших країн світу. На офіційній сторінці НАБУ лише 6 постів, один з яких результативний - про притягнення Одеського судді до відповідальності.

Для порівняння наведу приклад роботи команди проекту журналістських розслідувань "СтопКор". Програма регулярно виходить в ефірі 5 каналу. Група журналістів, без особливих фінансових витрат, за рахунок логіки та розуму провела понад сотню потужних розслідувань, за результатами яких уже сьогодні можна притягти до відповідальності хабарників", - зазначила у своєму дописі координатор проекту "Стоп корупції" Анастасія Рагімова.

Другие новости