ПоддержатьУкраїнська

З Житомирського бронетанкового заводу зникло обладнання вартістю в 6,89 млн. грн

StopCor
StopCor

StopCor

З Житомирського бронетанкового заводу зникло обладнання вартістю в 6,89 млн. грн

Поліція розслідує кримінальну справу щодо відчуження з ДП "Житомирський бронетанковий завод" (ЖБТЗ) 20 двигунів на суму 6,89 млн грн.

Про це свідчить ухвала Корольовського районного суду м. Житомир, повідомляє видання "Наші Гроші".

З матеріалів справи відомо, що на початку жовтня 2014 року директор "ЖБТЗ" доручив працівникам вилучити зі складу непорушного запасу мобілізаційного резерву 20 двигунів УТД-20. Офіційно двигуни вилучили для виконання регламентних робіт по переконсервації. Обладнання перевезли до дизельного цеху, де й перевірили його працездатність.

Після цього двигуни були вивезені з підприємства у невідомому напрямку без будь-яких дозвільних документів. Їх вартість поліція оцінила в 6,89 млн грн.

Коли двигуни почали розшукувати, директор "ЖБТЗ" написав листа керівництву концерну "Укроборонпром", що це обладнання належить ТОВ "НВК "Техімпекс".

В результаті перевірки поліція встановила, що ще 20 двигунів УТД-20 в листопаді-грудні 2014 рок були поставлені до центральної бази бронетанкового майна ВЧ А0297 в Києві.

Слідчий в суді попросив надати дозвіл на проведення позапланової перевірки "ЖБТЗ" для проведення зустрічної звірки ТОВ "НВК "Техімпекс" та ВЧ А0297. Суд клопотання слідчого задовольнив.

В липні 2015 року "ЖБТЗ" за результатами кадрового конкурсу очолив Олексій Бабич. Це брат Андрія Бабіча – заступника керівника апарату директора "Укроборонпрому".

Другие новости