ПоддержатьУкраїнська

За газ у січні можна не платити – Рева зробив важливу заяву

StopCor
StopCor

StopCor

За газ у січні можна не платити – Рева зробив важливу заяву

Андрій Рева, який раніше заявляв, що ціни на газ не ростуть, а падають, запропонував українцям не сплачувати рахунок за газ, який вони отримали у січні.

Новину передає "Преса України".

Міністр соціальної політики України Андрій Рева зробив важливу заяву. Виступаючи в ефірі одного з українських телеканалів, він зазначив, що деякі українці отримали завищені платіжки за газ. За його словами, сплачувати за такими рахунками не потрібно. Міністр наголосив, що це незаконна практика, до якої вдаються газозбутові організації.

"Доплати, які незаконно, підкреслюю, незаконно нарахували газозбутові організації, не підлягають оплаті. Я вважаю, що взагалі повинна цим займатися правоохоронна система... Вони не мають права за тридцять місяців робити перерахунок людям", – зазначив міністр.

Так, Рева нагадав, що група споживачів, які не мають лічильників на газ і використовують його лише для приготування їжі, по суті використовує найменше газу. Такі споживачі не повинні переплачувати за тариф, у який входить вартість установлення лічильників, якщо ці лічильники встановлені не були.

"Для них норматив споживання газу становив трохи більше ніж 3 кубометри на одну прописану людину. Утім, за рішенням Верховного суду, де позивачем був Дмитро Фірташ, який володіє облгазами, цю постанову Кабміну від 2016 року скасували", – нагадав Рева.

Другие новости