ПоддержатьУкраїнська

Заява про злочин: у Херсоні активісти звернулися до правоохоронців через грубе порушення прав власників «Херсонбуду»

StopCor
StopCor

StopCor

Заява про злочин: у Херсоні активісти звернулися до правоохоронців через грубе порушення прав власників «Херсонбуду»

15 квітня власників корпоративних прав і майна «Херсонбуду», права яких 12 березня закріплено у реєстрах за рішенням Верховного суду, не пустили на робоче місце.

 Колишній мер Херсона Сальдо Фото: СтопКор

Голова ТОВ «КПД-5С» Сандік Олександр Борисович на підставі протоколу загальних ТОВ «КПД-5С» від 14.04.2020 року прибув до приміщення будівлі на вул. Лютеранській, 24 у Херсоні, аби виконати інвентаризацію повернутого майна ТОВ «КПД-5С». Однак не зміг потрапити до кабінету підприємства, яке йому належить, адже йому фізично перешкоджала група молодиків та поліції.

Одразу ж на місце прибули керівники ГУНП в Херсонській області — Баранецький В.П. (начальник СВ ГУ НП у Херсонській області), Говорун О.В. (начальник ХВ ГУ НП у Херсонській області), Коршун А.В. (начальник СВ ХВП ГУ НП у Херсонській області), Мальчевський О.В. (начальник відділу економічних розслідувань ГУНП у Херсонській області), Шепетовська Ю.В. (слідча СВ ГУ НП у Херсонській області).

Крім цих людей, порушуючи умови карантину, до офісної будівлі прибули ще близько 50 молодиків, які називалися громадськими діячами, кореспондентами, юристами Сальда В.В. тощо, які не мають жодного стосунку до діяльності та майна ТОВ «КПД-5С».

Цікаво, що працівниками поліції командували «юристи» Сальда В.В., зазначають очевидці подій.

Активісти ГО «Стоп корупції» направили повідомлення про кримінальне правопорушення до Державного бюро розслідувань, прокуратури Херсонської області, керівництва Нацполіції, СБУ, Антикризового штабу ОДА.

«Працівники поліції перешкоджали доступу до будівлі на вул.Лютеранській, 24 у Херсоні на тій підставі, що немає судового рішення про усунення перешкод у користуванні майном, хоча єдині особи, хто перешкоджав доступу – вищевказані працівники поліції.

Подібне перешкоджання доступу працівниками поліції до майна ТОВ «КПД-5С» є незаконним, а огляд місця події як підстави для цього перешкоджання є злочином. Жодні документи про правомірність дій ТОВ «КПД-5С» представники поліції до уваги не взяли.

Фактично будівлею на вул.Лютеранській, 24 у Херсоні розпоряджаються працівники поліції без будь-яких законних підстав, що є злочином (ч. 1. Ст. 364 КК України)», — ідеться у повідомленні.

Активісти виклали хронологію подій у центрі Херсона. Працівники поліції уважно роздивилися надані документи, на підставі яких проводилась інвентаризація та проставлення на охорону майна ТОВ «КПД-5С». Це рішення Верховного Суду від 13.02.2019 року, Накази Міністерства юстиції від 26.09.2017 року № 3026/5 та від 01.03.2019 року № 634/5, протокол загальних зборів ТОВ «КПД-5С» від 14.04.2020 року, Статут ТОВ «КПД-5С».

«Правомірність відновлення корпоративних прав учасників ТОВ «КПД-5С» перевірено Міністерством юстиції — згідно з п.3 Наказу №1025/5 від 19.03.2020 року вищевказана реєстраційна дія 14999990031012164 щодо поновлення реєстраційних відомостей відносно складу учасників ТОВ «КПД 5-С» залишена без змін», — зазначають юристи.

Слідчі поліції повідомили, що вони починають оглядати місце події та витіснили всіх із приміщення.

У заяві зазначено, що за законом слідчий, прокурор невідкладно, але не пізніше 24 годин після подання заяви, зобов’язаний внести відповідні відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочати розслідування. Відмова у прийнятті та реєстрації заяви чи повідомлення про кримінальне правопорушення не допускається.

Зазначимо, у цей день було зафіксовано грубе порушення карантину паном Сальдо та його поплічниками.

Другие новости