ПоддержатьУкраїнська

"Діди воювали": у Севастополі напередодні ходи "Безсмертного полку" вкрали 500 ветеранських портретів

StopCor
StopCor

StopCor

'Діди воювали': у Севастополі напередодні ходи 'Безсмертного полку' вкрали 500 ветеранських портретів

Історія зі зникненням портретів набуває детективних оборотів. Організатори дійства підозрюють у зникненні "дідів" конкуруючу організацію, яка працює в регіоні під тією ж самою назвою.

В окупованому Севастополі рух "Безсмертний полк" зробив гучну заяву про крадіжку 500 портретів учасників Другої світової війни. Родзинкою "злочину століття" є той факт, що в ньому запідозрені не "бандерівці й укропи", а така ж російська "патріотична" організація, повідомляє "Діалог.UA".

За даними видання "Знак", з відповідною заявою до громадськості звернувся глава "потерпілого" руху Василь Федорин. Він запевняє: портрети з офісу організації викрала Ніна Прудникова – представник конкуруючої однойменної організації.

"У нас є опис майна, яке перебувало в офісі, але відразу видно, що близько 500 портретів зникли, інше будемо дивитися за описом", – заявив Федорин місцевим журналістам. При цьому він запевняє: пересування Прудникової з "портретами дідів" багато хто бачив, і вже повідав правоохоронцям про свої підозри.

Варто відзначити, що любителі "Безсмертного полку" в Севастополі конфліктують уже не перший рік, і напередодні заходу 9 травня взаємна неприязнь різко посилюється, переростаючи в сутички.

Другие новости