ПоддержатьУкраїнська

У Харкові заступника Кернеса закинули у сміттєвий бак

StopCor
StopCor

StopCor

У Харкові заступника Кернеса закинули у сміттєвий бак

Біля міськради Харкова активісти виступили з протестом. Після того, як їх не пустили на засідання, вони схопили Андрія Руденка та закинули у сміттєвий бак. Депутата також прокатали у ньому вулицею.

Новину передає "Преса України".

Сьогодні, 20 червня, будівлею міськради Харкова зібрались активісти, в тому числі представники Національного корпусу. Вони виступили проти забудови ділянки біля стадіону "Металіст" та вимагали забезпечити допуск всіх охочих на сесію міськради. Активісти спробували пройти у будівлю, де в цей час проходило засідання, однак охорона не пропустила націоналістів. Відбулися сутички.

Тим часом на вулиці з'явився Андрій Руденко, заступника харківського мера Геннадія Кернеса. Активісти, не довго думаючи, схопили політика за руки та ноги та закинули у сміттєвий бак. Після цього Руденка вивезли на проїжджу частину. Через декілька хвилин він самотужки вибрався з бака та спокійно пішов. При цьому його ніхто не зачіпав. Однак в слід Руденку активісти встигли розповісти про сутички з правоохоронцями, які не пустили їх на засідання.

За попередніми даними, деякі активісти все ж пробрались у міськраду, де розпилили газ та підпалили димові шашки. Подію встиг прокоментувати харківський депутат Дмитро Дробот. На своїй сторінці у соцмережі він залишив наступне повідомлення.

"2-3 поверх міськради заблоковані тітушками Кернеса. У відповідь нацкорпус і ультрас заблокували виїзд Кернеса з внутрішнього двору, який хотів покинути будівлю. Зал для прес-служби, куди хотіла потрапити частина активістів, повністю вільний. Чому не пустили активістів – ніхто не пояснив. Тільки що зама Кернеса кинули у смітник", – написав він.

У Мережі з'явилось перше відео з місця події.

Другие новости