ПоддержатьУкраїнська

У Херсонській області "шедевральну" дорогу за 2 млн грн змив перший сильний дощ

StopCor
StopCor

StopCor

У Херсонській області 'шедевральну' дорогу за 2 млн грн змив перший сильний дощ

У Херсонській області сильний дощ змив нове дорожнє покриття. Підрядники пообіцяли виправити ситуацію наступного літа, щоб погодні умови знову не зруйнували їх роботи.

Новину повідомляє "Преса України".

У Новій Каховці Херсонської області водії почали скаржитися на відремонтовану дорогу. Дорожнє покриття не витримало першого сильного дощу і почало розповзатися. Мова йде про 650-метрову ділянку.

За попередніми даними, водії чекали на ремонт цілих десять років. Як результат, за роботу взялось комунальне підприємство "Новокаховське дорожнє експлуатаційне управління". Його працівники провели ремонт за рекордний термін – 1 день.

На неякісну дорогу мерія витратила 2 мільйони 300 тисяч гривень. За словами чиновників, вони вимагатимуть від підрядника виправити ситуацію. При цьому бюджетні кошти на це виділятись не будуть. У свою чергу керівник підприємства пояснив, що мерія вимагала завершити ремонт якомога швидше, а саме до 15 листопада.

Начальник "Новокаховського дорожнього експлуатаційного управління" Анатолій Гуртовий пообіцяв виправити ситуацію. Однак лише наступного літа, коли погодні умови будуть не такі суворі.

Як повідомлялось раніше, український прем'єр Володимир Гройсман заявляв, що дороги в країні будуть у "нормальному стані" вже через 3-7-років. Таку заяву він зробив у червні поточного року.

Другие новости