ПоддержатьУкраїнська

16 січня в Україну прибуде іранська делегація і фахівці "Боїнга" – подробиці

StopCor
StopCor

StopCor

16 січня в Україну прибуде іранська делегація і фахівці 'Боїнга' – подробиці

16 січня іранські фахівці прибудуть в Україну, щоб ознайомитися з обладнанням та умовами дешифрування даних чорних скриньок.

"Завтра в Україну прибуває делегація Ірану для ознайомлення з обладнанням та умовами дешифрування даних чорного ящика зі збитого "Боїнга" авіакомпанії МАУ. Після цього огляду іранська влада ухвалить рішення про можливість передачі для дешифрування в Україні другої чорної скриньки, де міститься вся інформація про параметри польоту. Також в Україну прилітають фахівці з чорних скриньок компанії "Боїнг" - виробника літака", - повідомив у Facebook головний редактор "Цензор.НЕТ" Юрій Бутусов.

За словами Бутусова, накопичення в Україні доказової бази "було б свідченням готовності іранської влади відповідати за скоєний злочин" і "дає в руки Україні реальні докази, які можна використовувати в міжнародних судах".

"Після трьох діб цинічних спроб влади Ірану приховати злочин, у мене особисто довіри до режиму Хаменеї немає ні на грам, але в Ірані масові протести, думаю, мають все-таки передати", - зазначає журналіст.

Другие новости