ПоддержатьУкраїнська

Адміністрацію Державної кримінально-виконавчої служби очолив порушник українських законів – подробиці

StopCor
StopCor

StopCor

Адміністрацію Державної кримінально-виконавчої служби очолив порушник українських законів – подробиці

Активісти ГО «Стоп корупції» звернулися до Офісу президента, Міністерства юстиції та Адміністрації Державної кримінальної виконавчої служби. Причина більш ніж серйозна – в конкурсі на посаду начальника Адміністрації ДКВС переміг Василь Коробко, який є фігурантом трьох кримінальних проваджень.

 Василь КоробкоФото з відкритих джерел

Таку інформацію розмістив на своїй сторінці у Facebook незалежний журналіст Ігор Рудич.

«Шановні друзі! Здається, на часі знов починати розслідування. Щодо Мін'юсту. В Міністерстві юстиції України було проведено конкурс на здобуття посади начальника Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби (ДКВС) України. Його переможцем обрано бізнесмена Коробка Василя Петровича. Проблема в тому, що пан Коробко фігурує у кримінальних провадженнях про фінансові махінації та відмивання доходів, а також ухилення від сплати податків. То що? Невже владу ми переобрали, а старі схеми призначення недоброчесних чиновників діють і досі?», – зауважив він.

Річ у тім, що пан Коробко – доволі відомий бізнесмен, а одне з його підприємств ТОВ «МАЙВОН КОМПАНІ» фігурує у трьох кримінальних провадженнях. Зокрема, за фактом організації на території Київської та інших областей суб'єктів підприємництва з метою прикриття незаконної діяльності, спрямованої на безпідставне формування податкового кредиту щодо ПДВ, що завдало державі значних матеріальних збитків.

Активісти ГО «Стоп корупції» підготували запит, який надіслали безпосередньо до ДКВС, Офісу Президента та Міністерства юстиції, а також попросили повідомити, чи була відома інформація про те, що ТОВ «МАЙВОН КОМПАНІ», засновником та бенефіціаром якої є Василь Коробко, фігурує у трьох кримінальних провадженнях на час проведення конкурсу.

 Фото: ''СтопКор''

За розвитком подій слідкуйте у наступних матеріалах «СтопКору».

Другие новости