ПоддержатьУкраїнська

"Агітспецназ у засідці", – в команді кандидата в нардепи Пашинського привселюдно висміяли людину з психічними розладами (ВІДЕО)

StopCor
StopCor

StopCor

'Агітспецназ у засідці', – в команді кандидата в нардепи Пашинського привселюдно висміяли людину з психічними розладами (ВІДЕО)

9 липня на Житомирщині представники народного депутата, а також кандидата в парламентарі Сергія Пашинського оприлюднили відео, де висміяли людину з психічними розладами. Вони назвали її агітатором іншого кандидата, який балотується до ВРУ. Про це повідомив голова відокремленого підрозділу ГО “Стоп корупції” в Житомирській області Олександр Ігнатьєв.

З самого початку провокативне відео опублікували на сторінці у Facebook “Полісся today”. На ньому чоловік із оберемком листя ходить вулицями. На відео вмонтували музику та текст “Агітспецназ Арешонкова в засідці”. За кадром також чути голос, який каже, що “в Олевську з’явились агітатори Володимира Арешонкова”.

Ігнатьєв впевнений, голос належить голові благодійного фонду Сергія Пашинського Андрію Іванову.

Зазначимо, щойно ресурc опублікував відео, Іванов одразу розмістив його у себе на сторінці в соцмережі.

 Фото: скріншот Facebook Іванов Андрій

Зі слів місцевих жителів Олевська та активіста Олександра, чоловік, якого висміяли на відео, – Слава Хромець. Він у 90-х роках отримав серйозну травму голови, що спричинила психічні розлади.

“Це велике горе для близьких цього хлопця, а для “представників штабу Пашинського” його поведінка здається смішною”, – зазначив Ігнатьєв.

Активіст також оприлюднив відео, у якому детально розповів про ситуацію:

https://www.facebook.com/ignatievolexandr/videos/871268059916284/?__tn__=%2CdC-R-R&eid=ARA8lqxYt7AUpKYGF1D3I-Dew1_JIVIH5ABduN95HI50yl_qAh5sOnZ8vHLb-THHsRPizA3JJnnvP_hR&hc_ref=ARRlHd7mlbdOJ7fi5ZCommkYgC3Fbl_U0elInqFJmOZ45ZnbiQR0DAymkddVqZM04ug&fref=nf

Раніше ми писали: "Загроза зриву парламентських виборів на Донеччині: через грубе порушення ЦВК розпустила ОВК №47".

Другие новости