ПоддержатьУкраїнська

Активісти під ВРУ готують повноцінний переворот – Луценко

StopCor
StopCor

StopCor

Активісти під ВРУ готують повноцінний переворот – Луценко

Юрій Луценко прокоментував акцію під стінами українського парламенту. Генпрокурор назвав активістів "гастролерами", які готують силовий переворот.

Новину повідомляє "Преса України".

Сьогодні, 24 жовтня, український генпрокурор Юрій Луценко взяв участь у засідання Ради регіонального розвитку, що проходило у столиці. В ході виступу він назвав групу мітингувальників під ВРУ "жменькою гастролерів", які готуються здійснити переворот в Україні. Генпрокурор особливо наголосив, що 150-200 мітингувальників фінансуються з-за кордону. Він також вважає, що коли акція переросте у силовий переворот, це буде на руку Кремлю.

Луценко також пригадав про Революцію Гідності. За його словами, люди мали та мають право на проведення мирних протестів. Крім того, він вважає, що українці мають всі підстави для них, адже "влада має помилки, а життя людей достатньо важке".

"Тим не менше, право на мирний протест не означає підготовку до силового перевороту, який затіяла невеличка купка людей – приблизно 150-200 чоловік, які, оголосили себе єдиними праведниками", – зауважив генпрокурор.

Луценко пообіцяв, що "гастролерам", серед яких колишній голова Одеської ОДА Михайло Саакашвілі, не вдасться реалізувати свій план.

Як повідомлялось раніше, нещодавно до акції протесту за створення антикорупційного суду, зміну виборчого законодавства та зняття депутатської недоторканності, хотів приєднався одесит. З собою він взяв гвинтівку та ніж.

Другие новости