ПоддержатьУкраїнська

Активісти руху "Хто замовив Гандзюк" б'ють на сполох: губернатором Одеської області може стати адвокат ймовірних убивць

StopCor
StopCor

StopCor

Активісти руху 'Хто замовив Гандзюк' б'ють на сполох: губернатором Одеської області може стати адвокат ймовірних убивць

Президент України Володимир Зеленський запропонував 5 кандидатур на посаду очільника Одеської ОДА. Одна з них серйозно занепокоїла активістів руху "Хто замовив Гандзюк". Йдеться про Максима Болдіна – адвоката підозрюваного у справі про вбивство радниці мера Херсона Ігоря Павловського.

 Максим Болдін

На думку активістів, Болдін максимально використовує свої зв'язки для того, щоб з Павловського зняли обвинувачення. Про це свідчить і той факт, що його справу передали в Приморський суд в Одесі.

Зазначимо, що раніше Болдін був депутатом Одеської міськради 5 скликання, а також захищав інтереси колишнього мера Одеси Едуарда Гурвіца (стосунки були настільки близькі, що він прописав скандального градоначальника у своїй квартирі). За часів мерства Гурвіца Болдін очолював юридичний департамент Одеської міської ради та фігурував у кримінальній справі про передачу у приватні руки 23 будівель комунальної власності.

"Максим Болдін прекрасно усвідомлює провину свого підзахисного, але використовує всі можливі заходи, чесні й не дуже, для того, щоб "Собака" (Павловський – ред.) лишився непокараним. Повертаючись до теми призначення Болдіна головою ОДА на Одещині, хочемо зазначити, що ми віримо, що всі ці збіги випадкові й Офіс Президента України не має ніякого відношення до вбивць Гандзюк", – зазначають активісти руху.

На їхню думку, є лише один спосіб довести, що ця історія – прикре непорозуміння. І цей спосіб – не призначити Болдіна на посаду голови Одеської ОДА та обрати на цю посаду іншого кандидата. Люди навіть створили петицію в якій просять не допустити Болдіна до конкурсу на посаду голови.

Додамо, що за інформацією ЗМІ, Болдіна було помічено у рейдерському захопленні Одеського національного медичного університету (ОНМедУ). За словами працівників навчального закладу, Болдін також очолює фейкову наглядову раду, створену спеціально для здійснення рейдерського захоплення. Зазначимо, що члени наглядової ради обираються виключно колективом згідно зі статутом університету.

 Болдіна було помічено у рейдерському захопленні ОНМедУ Фото: odf.od.ua

Другие новости