ПоддержатьУкраїнська

Активісти звернулися у ДБР з приводу незаконного видобутку надр на Дніпропетровщині

StopCor
StopCor

StopCor

Активісти звернулися у ДБР з приводу незаконного видобутку надр на Дніпропетровщині

10 лютого активісти ГО "Стоп корупції" провели мирну акцію протесту під Державним бюро розслідувань з приводу невідкриття провадження стосовно незаконного видобутку надр на Дніпропетровщині.

 Фото: ''СтопКор''

Про це повідомив член організації Володимир Циганов.

"Пан Скосар – депутат, який здобув свій мандат за 6 тисяч доларів. У нього є знайомий – пан Візгалов. І саме його компанія неподалік від Дніпра має два кар'єри – Любимівський та Любимівський гранітний кар'єр. На зустрічі з керівником Геонадр нам повідомили про те, що Любимівський кар'єр має спеціальний дозвіл, сплачує податки, працює. Але також нам сказали, що Любимівський гранітний кар'єр, який теж працює, не має жодного документа. Виникає запитання: хто і чому покриває цю схему?" – зазначає він.

Активісти вже неодноразово зверталися до контролюючих органів, але результату немає й досі. Представники прокуратури вважають, що у заяві недостатньо підстав для відкриття провадження.

"Ми подавали заяву з цього приводу, але її постійно перекидають з одного органу на інший. Чому не розслідується провадження щодо незаконного видобутку надр? Стаття складна, але скільки коштів вона може принести нашій державі? Ми хочемо почути відповідь керівника, чому так відбувається!" – додають вони.

Крім того, мітингарям вдалося записатися на прийом до начальника Третього слідчого відділу Олега Корецького.

Нагадаємо, що зовсім нещодавно активісти ГО "Стоп корупції" обійшли близько десяти інстанцій у Дніпрі та області, щоб донести до відома правоохоронців та суспільства інформацію про злочинну діяльність "солодкої парочки" – двох бізнесменів Ігоря Скосаря та Дмитра Візгалова.

Крім того, представники організації перевірили всі компанії та зареєстрували запити щодо ряду серйозних порушень у їхній діяльності. Зокрема, питання виникли щодо дозволів на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря, дозволів на видобуток копалин державного рівня, дотримання вимог законодавства з охорони праці, отримання неправомірної вигоди посадовцями ГУ ДФС у Дніпропетровській області, незаконної приватизації державного майна та спричинення майнової шкоди у розмірі в понад 10 мільйонів гривень.

Другие новости