ПоддержатьУкраїнська

Акція протесту біля Дніпровської міськради викликала резонанс у ЗМІ – подробиці, кадри

StopCor
StopCor

StopCor

Акція протесту біля Дніпровської міськради викликала резонанс у ЗМІ – подробиці, кадри

25 вересня активісти ГО "Стоп корупції" приїхали до Дніпра, щоб провести акцію протесту та взяти участь у засіданні сесії міської ради. Раніше до них звертались місцеві мешканці, які розповіли про зловживання службовим становищем та злісне використання зв'язків з нагодою набуття неправомірної вигоди з боку місцевих можновладців. Зокрема, йдеться про сумнівні тендери, які укладає міськрада з "потрібними" фірмами, що належать родичам чиновників.

 Активісти вимагали розірвати корупційні грабіжницькі контракти

"Ми приїхали з Києва до Дніпровської міської ради, щоб відвідати сесійне засідання та побачити на власні очі дійсні та правильні вчинки наших чиновників. Наразі ми бачимо, що все те, що робиться нашими можновладцями, тільки погіршує ситуацію. Багато йде питань та спорів про те, що керівники Дніпровської міськради замішані у певних корупційних схемах у галузі держзамовлень, фінансових махінаціях, дерибані бюджету міста", – заявили протестувальники.

 Дніпровська міськрада Фото: СтопКор

Активісти також висловили свої вимоги:

"Ми вимагаємо створити депутатську комісію з розслідування корупції в держзамовленнях, припинити затягування слідства з корупційних справ та розірвати корупційні грабіжницькі контракти".

До участі в акції приєднались керівники Дніпровського обласного, Криворізького та Дніпровського міських осередків ГО "Стоп корупції".

 Акція викликала інтерес у ЗМІ Фото: СтопКор

Зазначимо, що на заході були присутні представники провідних місцевих ЗМІ, таких як 34 канал, ДТВ, 9 канал та ще два телеканали.

"СтопКор" стежив за ходом засідання.

 Засідання Дніпровської міськради Фото: СтопКор

Нагадаємо, що у Дніпрі черговий багатомільйонний тендер виграла компанія, пов'язана з екссекретарем міськради В'ячеславом Мішаловим, чиє прізвище фігурує у низці гучних будівельних скандалів.

Другие новости