ПоддержатьУкраїнська

«Першокласні» побори: за вступ до престижної столичної гімназії батьки мають викласти 10 тисяч гривень

StopCor
StopCor

StopCor

«Першокласні» побори: за вступ до престижної столичної гімназії батьки мають викласти 10 тисяч гривень

Майже 50 тисяч на рік за навчання у безкоштовній державній школі! Про таємні шкільні «фонди» та про те, кому і за що справді платять такі суми батьки гімназистів зі столичного «Консулу», журналістці «СтопКору» Наталії Дігтяр на умовах анонімності розповіла жінка, чия дитина вчилася у закладі. Подробиці – у сюжеті.

https://www.youtube.com/watch?v=BE4I9FGFc1M

«Перше – це вступний внесок 10 000 гривень, тобто кожна дитина, яка заходить в цю школу, він має сплатити. Припустимо, ця дитина заходить в третій або в четвертий клас – це не має значення, вступний внесок все одно 10 000 гривень. Крім цього, є щомісячна плата 4100 гривень – це гроші які йдуть до ТОВ «Школа Консул» на її рахунок», – розповідає матір учня.

Як зауважує наша співрозмовниця, також існує так званий «фонд класу», в середньому це 500 гривень на місяць, які йдуть на канцелярію, туалетний папір та інші речі, що супроводжують навчальний процес.

 Такий рахунок щомісяця отримують усі батьки гімназистів ''Консулу''

«Окрім цього є охорона школи, за яку ми теж платимо приблизно 70 гривень на місяць, є доплата прибиральниці – це приблизно 700 гривень щомісяця, але вже з класу, і окремий мій улюблений пункт – це свята. Свята і подарунки вчителям», – додає інсайдерка.

А тепер підрахуємо надходження з початку навчального року у гімназії «Консул» №86.

Цьогоріч до школи вступило приблизно 60 першачків, множимо їх на 10 000 (це «вступні», аби дитину зарахували саме до цієї школи) і отримуємо кругленьку суму у розмірі 600 тисяч – понад півмільйона гривень.

Другие новости