ПоддержатьУкраїнська

Американська сторона погодилася на збільшення видатків на підтримку України

StopCor
StopCor

StopCor

Американська сторона погодилася на збільшення видатків на підтримку України

Американська сторона вирішила виділити більшу суму допомоги Україні. В українському посольстві у США вже відреагували на такий крок.

Новину передає "Преса України".

Сьогодні, 22 березня, стало відомо, що американський Конгрес представив закон про бюджетні асигнування на 2018 рік. Документ був попередньо погоджений із Сенатом і Палатою представників. З нього випливає, що загальний обсяг допомоги Україні становитиме $620,700 млн.

"Згідно із законопроектом Пентагону виділяється 200 мільйонів доларів для надання військово-технічної допомоги Україні, що на 50 мільйонів доларів більше за асигнування 2017 року", – наголосили у відомстві.

Як відомо, ці кошти будуть залучені на підготовку та навчання військовослужбовців, логістичне забезпечення. Крім того збоку Держдепу було вирішено виділити $420,700 млн на підтримку України, що теж більше на $10 млн, у порівнянні з 2017 роком.

"Високо цінуємо зростаючу підтримку України нашим стратегічним партнером – Сполученими Штатами Америки", – підсумували представники українського відомства.

Додамо, у бюджеті США на поточний рік для України передбачено $350 млн, якщо в країні будуть проведені реформи в оборонному секторі.

Другие новости