ПоддержатьУкраїнська

Американській компанії дозволили долучитись до розслідування авіакатастрофи під Тегераном

StopCor
StopCor

StopCor

Американській компанії дозволили долучитись до розслідування авіакатастрофи під Тегераном

Американська компанія General Electric, яка є співвласником фірми CFM і виробила двигуни для збитого в Ірані літака Boeing 737 отримала від влади США дозвіл на участь в розслідуванні.

General Electric, поряд з французькою компанією Safran SA, є співвласником американо-французької фірми CFM, яка виробила двигуни для збитого над Тегераном літака Boeing 737.

Загалом розслідування падіння українського літака 8 січня проводитиме Іран, оскільки авіакатастрофа відбулася над його територією, однак до процесу долучаться Україна, США та інші держави, передає "Zaxid.net".

Нагадаємо, літак "Міжнародних авіаліній України" (МАУ), що летів з Тегерана до Києва, розбився 8 січня зранку невдовзі після зльоту. Загинули загалом 176 людей, дев’ятеро з яких були членами екіпажу.

10 січня прем'єр-міністри Канади, Великобританії, Австралії повідомили, що мають докази, що літак збили іранські військові. Також було опубліковане відео ймовірного збиття літака ракетою.

Спершу Іран усі звинувачення відкидав, проте наступного дня визнав, що випадково збив літак, сприйнявши його за ворожий об'єкт. Іранська ракета поцілила прямо в кабіну пілотів. Після цього, суд арештував кількох людей "за їхню роль у катастрофі українського літака".

Другие новости