ПоддержатьУкраїнська

Анджей Дуда виступив з різкою заявою в адресу України

StopCor
StopCor

StopCor

Анджей Дуда виступив з різкою заявою в адресу України

Президент Польщі Анджей Дуда закликав главу України Петра Порошенка не призначати на посади чиновників з антипольськими поглядами.

Про це повідомляє "Польське радіо".

"Люди, які відверто проголошують націоналістичні та антипольські погляди, не повинні займати важливих посад в українській політиці. Такі люди не будують співпраці між нашими країнами, вони їх руйнують", – переконаний польський президент.

Він переконаний, що з українського боку такі людей не повинні брати участь у політиці на міжнародній арені. Анджей Дуда додав, що всі знають – особи з антипольськими поглядами з українського боку є, і це "дуже недобрий знак" з боку України стосовно Польщі.

Про це також необхідно говорити голосно, що на дуже важливих посадах в Україні є люди, які практично мають відверто антипольські погляди, це неприйнятно,

– підкреслив Дуда.

До слова, глава МЗС Польщі Вітольд Ващиковський заявив про питання складання "чорних списків" cеред українських політиків з антипольськими поглядами. І у цьому списку вже є перший український чиновник, імені якого поки не оголошують.

Другие новости