ПоддержатьУкраїнська

Бізнесмен звинуватив міністра інфраструктури Криклія в некомпетентності

StopCor
StopCor

StopCor

Бізнесмен звинуватив міністра інфраструктури Криклія в некомпетентності

Іван Ніякий, який претендував на посаду очільника Державної служби морського та річкового транспорту України й не пройшов співбесіду, назвав міністра інфраструктури України Владислава Криклія неосвіченим. Перепалка між ними сталась у коментарях під публікацією бізнесмена на його сторінці у Facebook.

 Іван Ніякий (ліворуч), Владислав Криклій (праворуч) Ілюстрація: СтопКор

"Владислав Криклій, на жаль (насправді – на щастя), Ваша неосвіченість і повне нерозуміння процесів, які відбуваються у галузі, проявилися саме в останніх коментарях. А сьогодні Ви вже маєте реальний конфлікт інтересів з усією морською спільнотою, з чим Вас і вітаю. Всього найкращого, Авакову привіт!

P.S. Дуже прикро, що міністр інфраструктури ніколи не працював у сфері інфраструктури", – наголосив Ніякий.

Зазначимо, розмова розпочалась з публікації ображеного Ніякого, в якій той написав, що провалив співбесіду на голову Морської адміністрації через свій досвід у бізнесі. До публікації він прикріпив фото, де сидить на троні.

"Отже, новорічного дива не сталося. За результатами співбесіди з міністром інфраструктури, переможець конкурсу на голову Морської адміністрації невизначений, тобто жоден із фіналістів не влаштував нового міністра. Причина дивовижна: деякі кандидати є вихідцями з бізнес-структур", – зазначив він.

У відповідь в коментарях Криклій написав, що не хоче бачити конфлікту інтересів в управлінні службою.

"Мені потрібні рівновіддалені менеджери. Пардон, але це не буде співпрацівник СКІ, ТІС або Трансшипу, про яку тоді незалежність можна говорити? Призначені незалежні керівники в Укравтодор, Укртрансбезпеку, Укрінфрапроект. З МорАдом так, на жаль, не вийшло. Сподіваюсь, друга спроба буде успішнішою".

https://www.facebook.com/100000742514368/posts/2937768029591252/?d=n

Нагадаємо, відкритий конкурс на посаду очільника Морської адміністрації виграв фігурант журналістських розслідувань Іван Ніякий. Згодом він не пройшов співбесіду. https://stopcor.org/konkurs-na-posadu-ochilnika-morskoyi-administratsiyi-vigrav-prorosiyskiy-biznesmen-podrobitsi/

Як повідомляв "СтопКор" раніше, Івана Ніякого запідозрили у зв'язках із російськими компаніями. Зокрема, ЗМІ назвали його вихідцем з групи компаній "Трансшип", яка фігурує в низці кримінальних проваджень, пов'язаних зі співпрацею з країною-агресором.

Другие новости