ПоддержатьУкраїнська

Бойовик, який здався СБУ, пообіцяв свідчити проти Путіна у Гаазі

StopCor
StopCor

StopCor

Бойовик, який здався СБУ, пообіцяв свідчити проти Путіна у Гаазі

СБУ здався бойовик "ДНР". Так, він скористався програмою "На тебе чекають вдома". Крім того, екс-захисник інтересів Кремля попередив, що готовий свідчити проти Путіна у Гаазі.

Новину передає "Преса України".

Колишній бойовик "ДНР" Володимир Бакланов дав інтерв'ю одному з українських телеканалів. У ньому він розповів про злочини Росії проти України та заявив про рішучу готовність їхати у Гаагу для того, щоб свідчити у міжнародному суді.

"Я буду готовий до цього", – зазначив він.

Бойовик, який здався СБУ, пообіцяв свідчити проти Путіна у Гаазі

Як відомо, екс-бойовик є учасником програми СБУ "На тебе чекають дома". В інтерв’ю він також заявив, що не шкодує про вихід з лав бойовиків "ДНР". Він також зауважив, що у Росії його за цей крок назвуть зрадником.

"Я не можу бути зрадником для Російської Федерації. Я – громадянин України", – наголосив він.

Варто зазначити, раніше Бакланов розповів про те, що РФ постачає у зону кризової ситуації Донбасу 80-95% всього озброєння. Додамо, російський найманець, письменник Захар Прилєпін попередив, що покине батальйон "ДНР" та повернеться у Росію, де на нього "зачекались справи".

Він також розповів, коли пройде основна битва між українськими захисниками та бойовиками, які захищають інтереси Кремля на Донбасі.

"Наступати не буде ні та, ні ця сторона, основна сутичка пройде під килимом в момент виборів українського президента", – заявив він.

Другие новости