ПоддержатьУкраїнська

Бойовики «ЛНР» хочуть наступати та відсунути лінію фронту

StopCor
StopCor

StopCor

Бойовики «ЛНР» хочуть наступати та відсунути лінію фронту

Ватажок бойовиків "ЛНР" Леонід Пасічник привів окупаційні війська в повну бойову готовність і нахабно пригрозив Україні відсунути лінію фронту. Про це пише пропагандист квазіреспублікі Андрій Марочко в Telegram-каналі і публікує відео звернення ватажка терористів "ЛНР"

Так, Пасічник звинуватив українських воїнів нібито в обстрілі ЛЕП "Михайлівка-Комунарська", ремонтної бригади, яка працювала на ній, і патруля ОБСЄ (хоча як в своєму звіті пише СММ ОБСЄ, співробітники місії зазнали обстрілу бойовиків під Луганськом).

Після чого Пасічник вирішив звернутися до президента України Володимиру Зеленському, пригрозивши відсунути лінію дотику.

"У разі продовження подібних дій з боку ВСУ, ви, Володимире Олександровичу, чи не залишите нам іншого вибору, окрім як прийняти ефективні і рішучі заходи до того, щоб відсунути лінію розмежування від зазначеної лінії електропередач", - нахабно заявив ватажок російських найманців.

Тут же Пасічник підкреслив, що бойовики квазіреспублікі, яка знаходиться під управлінням Росії, приведена в бойову готовність,передає «Хвиля»

Другие новости