ПоддержатьУкраїнська

Четверта влада: після розслідування журналістів про Шулявський шляхопровід Кличко звільнить відповідальних заступників (відео)

StopCor
StopCor

StopCor

Четверта влада: після розслідування журналістів про Шулявський шляхопровід Кличко звільнить відповідальних заступників (відео)

Міський голова Києва Віталій Кличко хоче звільнити двох заступників – Олександра Спасибка і Дмитра Давтяна, які відповідали за транспортну інфраструктуру Києва. Примітно, що відповідне рішення очільник столиці ухвалив одразу після виходу в ефір викривального журналістського розслідування "СтопКору" про афери столичних посадовців під час будівництва Шулявського шляхопроводу. Про плани міського голови після його прес-конференції повідомила речниця КМДА Катерина Баранова, передає Інтерфакс.

"Я попросив написати заяви (про звільнення – ред.) і одного, й іншого. Зараз обов'язки перерозподілено між іншими заступниками. Частина відповідальності лежить відтепер на Максимові Бахматову. Зараз ми подаємо документи до Кабміну”, – зазначив Кличко.

Мер подякував заступникам за успішну роботу і втілені проєкти, а також додав наступне:

"Але тут теж є виклики, що долаються темпами, які не задовольняють киян і мене як мера столиці. Це і темпи будівництва метро на Виноградар, і будівництво розв’язки на вулиці Богатирській, і зведення Шулявського шляхопроводу. Також є питання до роботи сфери паркування та впровадження електронного квитка в громадському транспорті", – зазначив Кличко.

Примітно, що напередодні "СтопКор" випустив в ефір розслідування про афери столичних посадовців під час будівництва Шулявського шляхопроводу. За інформацією журналістів-розслідувачів, корупційна схема чиновників була реалізована за допомогою тендерних махінацій.

Раніше команда проєкту підготувала викривальний сюжет про розкрадання під час звернення сумнозвісного "мосту Кличка".

За об'єкт відповідав профільний заступник мера – Олександр Спасибко. Принаймні він постійно був на шляхопроводі, коли ставались аварійні ситуації.

Другие новости