ПоддержатьУкраїнська

Чи було спілкування: СБУ розслідує переписку Киви з Жириновським

StopCor
StopCor

StopCor

Чи було спілкування: СБУ розслідує переписку Киви з Жириновським

Служба безпеки України досліджує імовірний факт листування народного депутата від "Опозиційної платформи — За життя" Іллі Киви з російським політиком Володимиром Жириновським.

Так, 4 лютого у ЗМІ з'явилися скріншоти і відео листування Киви з, імовірно, Жириновським, де Кива грубо коментує діяльність Кабміну прем'єра Олексія Гончарука. Нецензурно висловлюючись про уряд та його голову, Кива зазначає, що з чинним складом Кабміну "немає шансів відновити економіку та взаємини".

Водночас він цікавиться самопочуттям та здоров'ям людини, яка підписана в нього як "Жирик... Владимир Вольфович". Журналіст, який опублікував листування, стверджує, що Кива спілкується саме з Жириновським, однак сам народний депутат це спростував.

Того ж дня він заявив журналістам, що насправді листувався зі своїм другом Володимиром, якого він називає "Жириком". Пізніше він змінив думку, розповівши, що знайомий з Жириновським і є прихильником міжпарламентських відносин, а депутати російської Держдуми є такими самими парламентарями.

Прессекретар Жириновського заявив, що російський політик взагалі не знає про існування Киви і не спілкувався з ним.

У відповідь на запит Суспільного щодо можливого листування Киви та Жириновського СБУ повідомила, що відповідні підзрозділи відомства врахували цю інформацію. Про це повідомляє «Суспільне»

В СБУ запевнили, що у разі отримання даних, які свідчитимуть про вчинення злочинів, віднесених до компетенції відомства, вживатимуться відповідні заходи згідно з чинним законодавством.

Другие новости