ПоддержатьУкраїнська

Члена комісії ВККСУ Козлова звільнили з посади після ексклюзивного інтерв'ю "СтопКору"

StopCor
StopCor

StopCor

Члена комісії ВККСУ Козлова звільнили з посади після ексклюзивного інтерв'ю 'СтопКору'

Співпадіння? Не думаєм! Мережею почала ширитись інформація про те, що уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова звільнила з посади відомого своєю непідкупністю члена ВККСУ Андрія Козлова. Цікаво, що це відбулось практично одразу після того, як він дав ексклюзивне інтерв'ю журналістці "СтопКору" Асі Глуцькій.

Сам Козлов у свою чергу не підтвердив інформації щодо звільнення, про це він написав на сторінці у Facebook.

"Прокоментувати нічого поки не можу. Злі, але добре поінформовані язики жонглюють чутками про звільнення з різних підстав. Зачекаємо, чи не марна це тривога. Але ми ж не діти, мабуть, не марна. Не здивуюся, якщо ще й корупціонером назвуть на радість Орвеллу", – зазначив Козлов.

Як зазначають у LB.ua, рішення було прийнято на підставі отриманої в березні скарги про те, що адвокатська ліцензія пана Козлова "не має підтвердження", а його стаж професійної діяльності "не відповідає вимогам Закону "Про судоустрій і статус суддів".

Також, на своїй сторінці у Facebook Андрій Козлов виклав копію рішення Київської міської кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури про видачу 2003 р. свідоцтва на право заняття адвокатською діяльністю та виписку з Єдиного реєстру адвокатів про те, що це свідоцтво було зупинено в листопаді 2016 р.

Зазначимо раніше, Андрій Козлов на знак протесту проти маніпуляцій членів ВККСУ у справі одіозного судді, покинув пленарне засідання. На власній сторінці у Facebook пан Козлов публічно визнав дії колег профанацією, що перетворюється на бліду тінь фарсу.

Читайте також: "Хто стане новим Генпрокурором після Луценка: у Зеленського зробили важливу заяву".

Другие новости