ПоддержатьУкраїнська

"Дача у моря" чи море удачі: як очільник Генічеської РДА Воробйов звив собі гніздечко на узбережжі

StopCor
StopCor

StopCor

'Дача у моря' чи море удачі: як очільник Генічеської РДА Воробйов звив собі гніздечко на узбережжі

Попри законодавчу заборону та чинні міжнародні угоди, будівельне життя на Арабатській стрілці вирує. Там, де торік ще були порожні ділянки – нині новенька база відпочинку. Хоча при цьому оформлена вона як дачний масив. Хто забудовує пляжі та чиї обійстя можна знайти на Арабатці – у матеріалі Артема Лагутенка.

https://www.youtube.com/watch?v=78REWOX_xhI

До слова, голова Генічеської райдержадміністрації Олександр Воробйов потурбувався про будиночок на узбережжі і для себе любого – на самісінькому пляжі. Право власності пан Воробйов оформив через суд.

''Гніздечко'' посадовця на березі моря

І тут найцікавіше – журналісти переглянули "копію" витягу з державного реєстру разом із судовим рішенням, яке туди надав Воробйов. Зверніть увагу: у ньому вказано, що суд зобов’язує зареєструвати земельну ділянку під будинком.

А от у цій самій ухвалі з Єдиного реєстру судових рішень вказано прямо протилежне! Тобто очевидною є фальсифікація судового рішення.

Поліція Генічеського району за нашим позовом вже понад рік розслідує законність будівництва маєтку Воробйова. Тож знімальна група "СтопКору" поцікавилася в слідчого, чи проводив він виїмку судового рішення.

"Виїмка ухвал суду не проводилась", – каже слідчий Генічеського відділу поліції ГУНП у Херсонській області Вадим Волошин. І запевняє: з оригіналом рішення від нібито ознайомився.

Зауважимо, що, на жаль, із самим Олександром Воробйовим журналістам так і не вдалося поговорити, адже на момент підготовки розслідування він перебував у відпустці.

Другие новости