ПоддержатьУкраїнська

Дефіцит води в окупованому Криму: в Севастополі запровадили режим підвищеної готовності

StopCor
StopCor

StopCor

Дефіцит води в окупованому Криму: в Севастополі запровадили режим підвищеної готовності

Влада Севастополя в окупованому Росією Криму запровадила в місті режим підвищеної готовності через скорочення запасів води. Ресурс місцевого водосховища може закінчитися одразу після новорічної ночі.

 Фото: Reuters

Про це повідомили в пресслужбі міського уряду, передає "112.ua".

Також повідомляється, що ресурсу місцевого водосховища, якщо не буде великої кількості опадів, вистачить на 81 день (до 1-2 січня 2021 року, - ред.).

"У Севастополі введено режим підвищеної готовності у зв'язку зі скороченням запасів води. Відповідне рішення було ухвалено сьогодні за підсумками засідання комісії з надзвичайних ситуацій", - йдеться в повідомленні.

За даними місцевого уряду, на цю мить запаси Чорноріченського водосховища, від якого отримує воду майже все місто, становлять 16,8 млн куб. м води. При цьому 7 млн куб. м - це недоторканний запас, нижче якого опускатися не можна.

"З урахуванням того, що до кінця року серйозних опадів не очікується, води вистачить на 81 день", - йдеться в повідомленні.

Відомо, що в межах першочергових заходів проведуть роботи з заміни водопроводу, в першу чергу ділянок з великими втратами води, а також геологічні вишукування з метою пошуку та оцінки запасів підземних вод на території Севастополя.

Крім того, з наступного тижня планується перекидання води з озера біля гори Гасфорта, а садові товариства переводять на зимовий режим подачі води. Обмежень з подачі води в будинки не вводять.

На більш далеку перспективу заплановано два великих проекти з організації припливу додаткової води в Чорноріченське водосховище.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, Спікер Верховної Ради України Дмитро Разумков заявив, що діалог з Росією буде продовжений у рамках тристоронньої контактної групи або у “нормандському форматі”.

Другие новости

Нардеп Дубинский избит в СИЗО

Нардеп Дубинский избит в СИЗО

СМИ установили, что в полицию действительно поступило заявление об избиении, однако правоохранителей пока "не допускают"