ПоддержатьУкраїнська

Депутат Луцької міськради каже, що не давав хабара прокурору

StopCor
StopCor

StopCor

Депутат Луцької міськради каже, що не давав хабара прокурору

Депутат Луцької міської ради та голова депутатської комісії із питань містобудування, архітектури, земельних відносин Андрій Козюра назвав інформацію про нібито пропозицію надання неправомірної вигоди працівнику прокуратури банальним наклепом.

Про це він заявив 6 вересня під час прес-конференції.

Козюра зазначив, що причиною прес-конференції є новина, яку вперше опублікувало Інформаційне агентство Волинські новини,  а згодом – "Зік" із посиланням на Прокуратуру Волинської області.

У повідомленні йшлося,  що до ЄРДР внесено  інформацію про вчинення кримінального правопорушення за частиною 3 статтею 369 – пропозиція, надання, або обіцянка неправомірної вигоди.

Мовляв, злочин нібито вчинив "депутат Луцької міської ради (ВО "Батьківщина") представник депутатських комісій з питань містобудування, архітектури, земельних відносин, зарекомендувавши себе представником інтереси низки будівельних компаній, звернувся до начальника відділу прокуратури області із пропозицією надання вигоди у вигляді квартири" нібито за закриття провадження щодо службовців відділу архбудконтролю Луцькради та ДАБІ області. Козюра зазначив, що єдиними представником "Батьківщини" у вказаній комісії є він.

"Заявляю, що вся інформація у повідомленні є банальним наклепом", – каже депутат.

За його словами,  такий "вкид" він вважає спробами знищити його як громадського та політичного діяча та адвоката. Це шкодить його особистому іміджу та іміджу партії.

"Жодних звернень чи будь яких пропозицій з вигодою чи без вигоди я не надав жодному представнику прокуратури", – наголосив Козюра.

Він додав, що вважає повідомлення тиском, натомість він не отримав жодних повідомлень про порушення кримінальної справи від 25 серпня, коли нібито вчинялися ці дії. У випадку ж таких порушень його б мали викликати в прокуратуру та "брати в наручники".

"Мій офіс за 30 метрів від прокуратури, я присутній на всіх публічних заходах", – запевнив обранець.

Мовляв,  повідомити його чи навіть арештувати, бо нібито конкретно відомо про злочин, було б нескладно.

Тож вчора та сьогодні Козюра подав у прокуратуру області звернення із проханням пояснити, хто й коли з прокуратури з ним зустрічався, де й коли це відбулося, яку саме квартиру пропонували та яких забудовників він представляв.

"Хочу почути відповіді на ці питання і побачити цю ганебну особу, яка каже, що такі дії були", – додав Козюра.

Тепер він хоче розібратися із справою публічно. Тому він звернувся до керівництва Волинської прокуратури та Генеральної прокуратури офіційно прокоментувати вказану інформацію щодо внесення інформації у ЄРДР. Депутат також готовий взяти участь у публічних дебатах

Чоловіка обурило, що усі поширювачі в інтернеті бачать "лише те, що хочуть". Тому Козюра, каже, що встановить істину і вимагатиме, щоб особа, яка вчинила наклеп, несла відповідальність. Адже завідомо неправдиві відомості про злочин теж є злочином.

"У мене теж багато запитань, я б хотів, щоб їх ставили прокуратурі області та генеральній прокуратурі", – підсумував депутат.

Він зазначив, що очевидно злочин із неправдивими відомості вчинив держслужбовець, який несе відповідальність.

Козюра підсумував, що цей акт – умисне викидання неправдивої інформації, аби знищити його як політичного конкурента та публічну особу.

Другие новости