ПоддержатьУкраїнська

Депутати врятували Авакова від звільнення

StopCor
StopCor

StopCor

Депутати врятували Авакова від звільнення

Депутати ВРУ заступились за міністра МВД Арсена Авакова, якого було запропоновано звільнити з посади. Більшість народних обранців вирішили, що пред'явлених проти нього звинувачень недостатньо.

Новину передає "Преса України".

Сьогодні, 7 листопада, ВРУ розглядала проект постанови про звільнення Арсена Авакова з посади міністра МВД. З 297 депутатів, які були присутні на засідання, за звільнення Авакова проголосував лише 31 нардеп. Ще 102 віддали голос проти звільнення.

Нагадаємо, творцями проекту постанови стали Сергій Каплін та Андрій Немировський з БПП. У пояснювальній записці вони зазначили, що Аваков "запевняв суспільство, що в органах поліції тепер працюють високопрофесійні працівники, однак показники рівня злочинності з найбільш поширених злочинах зросли до 30%, а рівень розкриття впав до 10% проти показників за минулі роки".

"В Україні розкривається лише один злочин із десяти", - зазначили автори.

Представники "Блоку Петра Порошенка" також звернули увагу на незаконне відчуження земельної ділянки площею 18,15 га в інтересах близького до Авакова акціонерного товариства "Інвестор". Також у записці згадується про закупку рюкзаків для Нацгвардії поганої якості за завищеними цінами, у якій "фігурують його родичі". Мова йде про сина Авакова, Олександра.

Як повідомлялось раніше, після того, як представники НАБУ затримали Олександра Авакова у зв'язку з підозрою про розкрадання держкоштів під час тендерних закупівель рюкзаків, нардеп Ігор Луценко зауважив, що його батьку варто добровільно покинути посаду.

Другие новости