ПоддержатьУкраїнська

Децентралізація відкладається – Зеленський відкликав свій закон

StopCor
StopCor

StopCor

Децентралізація відкладається – Зеленський відкликав свій закон

Президент України Зеленський зустрівся з заступниками голови фракції політичної партії "Слуга народу", яка становить парламентську більшість у Верховній Раді і вирішив відкликати законопроєкт про децентралізацію.

На зустрічі обговорювали питання, пов'язані із завершальним етапом реформи децентралізації. Учасники відзначили консенсус щодо стратегічних завдань цієї реформи – створення в Україні системи спроможних місцевих громад. Розвиток місцевого самоврядування має поєднуватися з ефективними конституційними механізмами захисту державного суверенітету і територіальної цілісності, а також конституційних прав і свобод громадян, повідомляє пресслужба глави української держави.

Президент і нардепи дійшли спільної думки, що внесення змін до Конституції щодо реформи децентралізації вимагає детального обговорення і консультацій з представниками всіх сторін.

За результатами зустрічі глава держави вирішив відкликати поданий ним раніше проєкт закону "Про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади)" (реєстраційний номер 2598) і направити його на доопрацювання.

Другие новости