ПоддержатьУкраїнська

"Деякі профспілки працюють на олігархічне керівництво підприємств", – Милованов

StopCor
StopCor

StopCor

'Деякі профспілки працюють на олігархічне керівництво підприємств', – Милованов

Міністр розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства Т. Милованов заявив, що необхідно переглянути діяльність профспілок.

"Профспілки повинні захищати права працівників. Чи роблять вони це ефективно? Особливо на підприємствах, де у людей немає альтернативи. Тобто там, де не працює конкуренція за працівника. Наприклад, борються профспілки за право робочого дихати чистим повітрям на металургійному заводі? Або за право шахтаря спускатися в шахту, де правильно забезпечена безпека праці? Або за право працівника отримувати високу зарплату, навіть якщо підприємство є монополістом на ринку праці?" - задався питаннями Милованов.

За словами міністра, є профспілки, які борються за права працівників, а є такі, які насправді працюють на керівництво підприємств, повідомляє "ЛІГАБізнесІнформ".

"Особливо олігархічних. Щось я не бачу протестів профспілок проти умов і оплати праці на заводах олігархів. А ще є такі, які взагалі нічого не роблять, і просто отримують (обов'язковий) відсоток із зарплати працівників. Ситуація з профспілками повинна бути змінена. справжні, ефективні профспілки повинні отримати доступ до ресурсів. А ті, хто паразитує на працівниках, повинні бути зупинені", - вважає Милованов.

Другие новости