ПоддержатьУкраїнська

ДФС розбирається щодо фіктивних ФОПів, які працюють на мережу “Алло”

StopCor
StopCor

StopCor

ДФС розбирається щодо фіктивних ФОПів, які працюють на мережу “Алло”

У грудні Державна фіскальна служба України під керівництвом Офісу генпрокурора провела мегаобшуки у торговельній мережі “Алло” після розслідування журналіста Євгена Плинського, але з того часу жодної нової інформації про хід розслідування не поступало.

 Обшуки у торговельній мережі “Алло” Фото: ДФС

18 грудня стало відомо, що Державна фіскальна служба України під керівництвом Офісу генпрокурора провела мегаобушки у торговельній мережі “Алло”, яку підозрюють у багатомільйонній схемі з фіктивними ФОПами для ухилення від сплати податків.

"На складах "Алло" вилучено товару на більш ніж 6 млн доларів і величезну кількість документації, яка підтверджує існування найбільшої в країні схеми зі збуту електроніки через фіктивні ФОПи з ухиленням від сплати податків”, - написав журналіст.

Але після обшуків історія ніяк не розвивалась. У ДФС про хід розслідування не повідомляють, а сама мережа “Алло” не коментує ці обшуки, мабуть, для того, щоб зберегти свою репутацію.

Разом із цим, сам розслідувач Плинський зазначив, що ДФС залишає собі можливість розв'язати питання з “Алло” напряму, а не за законом.

“Інформація про те, що це був удар саме по "Алло", тримається в секреті і не виноситься в інформаційне поле для збереження можливості оперативно "порішати", - написав він на своїй сторінці у Facebook.

 Фото: ДФС

Також Плинський зазначив, що його джерела в ДФС стверджують, що такі дії власниками "Алло" вже робляться — і дуже активно, передає Цензор.нет.

Громадськість чекає на розвиток цієї історії та очікує на офіційні результати розслідування щодо діяльності “Алло” з використанням фіктивних ФОПів, яка була однією з найбільших схем в Україні.

Також варто зазначити, що після викриття цієї історії з фіктивними ФОПами одне з найвпливовіших об'єднань “Асоціація підприємств інформаційних технологій України” офіційно попросила “Алло” покинути організацію.

Разом із цим в АПІТУ зазначили, що розглядають можливість ініціювання загальних зборів асоціації із запрошенням на них народних депутатів, представників митної і податкової служб, журналістів для обговорення цього питання, передає dsnews.

ДФС розбирається щодо фіктивних ФОПів, які працюють на мережу “Алло”

“СтопКор” продовжує стежити за розвитком подій цієї історії та буде інформувати вас про нові подробиці.

Як повідомляв “СтопКор” раніше, відома компанія запустила власного поштового оператора.

Другие новости