ПоддержатьУкраїнська

Дії Росії підтримує 17% населення Донбасу

StopCor
StopCor

StopCor

Дії Росії підтримує 17% населення Донбасу

З листопада по грудень 2019 року Держкомтелерадіо провів соціологічне дослідження. За його результатами, 17% місцевих мешканців Донбасу підтримують союз з Російською Федерацією. 

Про це 23 грудня у столиці повідомив голова ГО "Центр прикладних досліджень" Андрій Каракуц під час презентації дослідження, передає УНН.

"Військовий союз з Російською Федерацією та іншими державами СНД має найбільшу популярність на Донбасі – 17%. На півдні – 12%, та на сході - 12%. Менші показники на півночі – 7,7%, в центрі – 8%. На заході ця ідея має підтримку лише 5% населення", - сказав Андрій Каракуц.

Він зазначив, що більшість прибічників військового союзу з Росією – жінки (55%).

"Ідея має суттєві популярність серед старших вікових груп – 23% серед населення 65+", - додав Андрій Каракуц.

Дослідження проводилось з 20 листопада по 4 грудня 2019 року. В рамках дослідження було опитано 2 035 осіб.

Географія дослідження – вся територія України окрім тимчасово окупованих територій АР Крим, міста Севастополь та тимчасово неконтрольованої території України в Донецькій та Луганській області. Методологія дослідження – анкетне опитування у формі особистого інтерв’ю методом face-to-face з використанням електронних носіїв.

Вибірка безповторна, багатоступенева, районована, квотна, статево-вікова. Теоретична похибка вибірки з ймовірністю 0,95 не перевищує 2,2% без урахування ваги показників.

Другие новости