ПоддержатьУкраїнська

Правоохоронці жорстко реагуватимуть на спроби відновити незаконний гральний бізнес 

StopCor
StopCor

StopCor

Правоохоронці жорстко реагуватимуть на спроби відновити незаконний гральний бізнес 

В Україні активно працюють мобільні групи, які дотримуються відповідних норм законодавства щодо заборони грального бізнесу.

Наразі створено 715 мобільних груп, до складу яких входять працівники слідчих підрозділів, а також Департаменту стратегічних розслідувань. Мобільні групи постійно здійснюють моніторинг, а також превентивні заходи щодо виявлення незаконного грального бізнесу.

Будь-які спроби власників грального бізнесу поновити незаконну діяльність поліція буде припиняти та вживати відповідних заходів. Тому закликаємо спритників та осіб, що мають намір здавати в оренду приміщення під підпільні гральні заклади, не порушувати норми чинного законодавства.

На цей час у співпраці із представниками органів місцевого самоврядування відбувається демонтажу зовнішньої реклами гральних закладів, повідомляє пресцентр Національної поліції в Волинській області. 

Звертаємося до всіх громадян: якщо ви бачите, що такі заклади функціонують, негайно повідомляйте про це на лінію 102 для оперативного та належного реагування.

Другие новости