ПоддержатьУкраїнська

Дипломат Лубківський відмовився бути речником у ТКГ

StopCor
StopCor

StopCor

Дипломат Лубківський відмовився бути речником у ТКГ

Дипломат та ексрадник голови Служби безпеки України Маркіян Лубківський повідомив про те, що відмовився бути речником у Тристоронній контактній групі. Відповідну пропозицію він отримав від очільника української делегації в Мінську та ОПУ. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

 Фото: Новинарня

"Друзі, я не прийняв запрошення долучитися до роботи української делегації в Тристоронній Контактній Групі в якості речника. Я вдячний главі української делегації в ТКГ і Офісу президента за їхню пропозицію", - написав Лубківський, передає "ZN.UA".

Однак, за словами дипломата, він дещо інакше побачив свою можливу роль, яка більше знаходиться в безпековій і дипломатичній площинах на основі, серед іншого, і Балканського досвіду. Лубківський додав, що зрозумів це під час консультацій, і зокрема, відрядження до Хорватії у складі урядової делегації на чолі з віцепрем’єр-міністром України Олексієм Резніковим.

"Я готовий безкорисливо і повною мірою ділитися своїми напрацюваннями на користь Україні і українському народові! Саме тому, після одужання я завершу консультації з віце-прем'єр-міністром Олексієм Резніковим щодо формату мого потенційного залучення до справи реінтеграції тимчасово окупованих територій, яка є невід'ємною складовою повного відновлення територіальної цілісності і суверенітету України", - додав Лубківський.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, уряд продовжив режим надзвичайної ситуації до кінця року.

Другие новости