ПоддержатьУкраїнська

8,5 мільйонів гривень збитків через незаконну порубку лісу – троє посадовців лісгоспу на Закарпатті постануть перед судом

StopCor
StopCor

StopCor

8,5 мільйонів гривень збитків через незаконну порубку лісу – троє посадовців лісгоспу на Закарпатті постануть перед судом

Направлено до суду обвинувальний акт відносно 3 посадовців одного з лісництв Державного підприємства «Хустське лісове дослідне господарство».

Слідством встановлено, що троє посадовців лісового господарства через неналежне виконання своїх посадових обов’язків допустили незаконну порубку 682 дерев породи «бук» та «ялина» невстановленими слідством особами на території лісового господарства без лісорубного квитка.

Дії обвинувачених завдали державі збитків на суму 8,5 мільйонів гривень.

Таким чином посадовці лісгоспу обвинувачуються у службовій недбалості, що спричинила тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 КК України).

У разі доведення вини обвинуваченим загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 2 до 5 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та зі штрафом від 250 до 750 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або без такого.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові. Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні - Закарпатська обласна прокуратура. Оперативний супровід - УСБУ в Закарпатській області.

Другие новости