ПоддержатьУкраїнська

До суду передали справу керівника Державіаслужби, підозрюваного у хабарництві

StopCor
StopCor

StopCor

До суду передали справу керівника Державіаслужби, підозрюваного у хабарництві

Справу керівника Державної авіаційної служби України Дениса Антонюка, якого підозрюють у зловживанні службовим становищем, передали до Солом'янського райсуду Києва.

Про це повідомляє прес-служба Національного антикорупційного бюро.

Відповідно до матеріалів досудового розслідування, голова Антонюк надав незаконні переваги приватному підприємству – ПрАТ "Авіакомпанія "Міжнародні авіалінії України" заради отримання хабара.

"Всупереч інтересам ДАСУ, використовуючи своє службове становище, він не погодив держпідприємству – ТОВ "Українсько-середземноморські авіалінії" – вильоти належним чином сертифікованих повітряних суден, заплановані на 17 листопада 2014 року та 5 лютого 2015 року, чим фактично скасував заплановані рейси за маршрутом "Київ-Тегеран-Київ", - сказано у повідомленні НАБУ.

Таким чином, згідно з інформацією, Антонюк завдав збитків ТОВ "Українсько-середземноморські авіалінії" у розмірі понад 750 тис. грн.

Нагадаємо, губернатор Одеської області Михайло Саакашвілі на засіданні комісії Державіа посварився з головою служби Денисом Антонюком, заявивши, що той продав службу олігархічному інтересу.

У свою чергу, президент Петро Порошенко заявив, що Антонюка відсторонять на час проведення службової перевірки.

2 липня Кабмін відсторонив керівника Державіаслужби.

Другие новости