ПоддержатьУкраїнська

Дубінський бив вікна, а Камельчука цькували: нардепи розповіли про шкільні роки

StopCor
StopCor

StopCor

Дубінський бив вікна, а Камельчука цькували: нардепи розповіли про шкільні роки

Українці святкують День учителя: шкільні роки із ностальгією згадують навіть народні депутати. Хоча серед них були як відмінники, так і розбишаки: дехто з чинних парламентарів чи не щодня був у директора, хтось курив ще у початковій школі, а декого – цькували однолітки. Докладніше про це – у репортажі Любові Данчої.

https://www.youtube.com/watch?v=4_UIR_Fht-U

Юрій Шаповалов з фракції «За майбутнє» згадує: у 7 класі міг утекти не лише з уроків, а й зі шкільного табору. Тоді Юрка навіть хотіли вигнати з навчального закладу, але залишили, адже він був… комсоргом школи.

Міг підбурити весь клас прогуляти уроки й Михайло Бондар з «Європейської солідарності», щоб «поставити на місце вчителів».

Активно бешкетував Олександр Дубінський: від розбитих шибок у вікнах до підриву петард прямо в шкільному класі. Батьків щотижня запрошували до директора. Його колега за фракцією Євгеній Брагар пішов ще далі і проломив у школі підвісну стелю рюкзаком зі спортивною формою.

 Дубінський у школі був бешкетником Фото: СтопКор

Сергій Алєксєєв шокував вчителів, коли приніс до школи авіаційний снаряд: його батьки працювали на заводі «Арсенал».

Натомість Юрій Камельчук стверджує: батьків викликали до школи лише одного разу, коли когось з його однокласників упіймали з цигарками. Каже, розмова з батьками була коротка, але жорстка, і курити після цього не хотілося більше ніколи. До речі, у школі майбутній нардеп зазнав булінгу – через прізвище Кривокобилко, яке пізніше він змінив.

Зате Андрій Холодов у старшій школі та університеті працював діджеєм, тому користувався неабиякою популярністю у дівчат.

А от Наталія Приходько з ОПЗЖ була типовою відмінницею і закінчила школу з золотою медаллю. Запевняє: це залишило відбиток на все життя.

Другие новости