ПоддержатьУкраїнська

ДВК «льодовикового періоду»: екстремальні довибори до міськради на Львівщині

StopCor
StopCor

StopCor

ДВК «льодовикового періоду»: екстремальні довибори до міськради на Львівщині

28 березня відбулися довибори депутатів до Глинянської міської ради.  Напередодні керівник львівського підрозділу «Стоп корупції»  Андрій Турка викликав правоохоронців через нестерпні умови роботи комісій. Про це розповіли у регіональному осередку організації.

 Фото: портал ''Варіанти. Львів''

У неділю, 28 березня, відбулися проміжні і повторні вибори депутатів Глинянської міської ради у двох багатомандатних виборчих округах. Проміжні вибори депутата Глинянської міської ради у виборчому окрузі №7 призначили через складення повноважень депутатки цієї міськради Оксани Лемішки. Також повторні вибори депутата Глинянської міської ради у виборчому окрузі №4 призначили через визнання повторних виборів депутата у цьому окрузі такими, що не відбулись.

Антикорупціонер Андрій Турка працював головою дільничної виборчої комісії  460561 за квотою ТВК. Дільниця розташована в селі Печенія Львівського району.

Він повідомив, що напередодні виборів, 27 березня, він викликав слідчо-оперативну групу. Адже працювати добу в приміщенні з температурою +1-+3 члени ДВК не могли. За 2 тижні підготовки до виборів не було забезпечено сприятливих умов для роботи членів комісії.

Температура в приміщенні не відповідала санітарним нормам.

«СОГ приїхала лише через 4 години після виклику. Та й те після того, як ми обдзвонили гарячі телефонні лінії відповідальних служб області. Склали протокол про вчинення кримінального правопорушення за ст. 157 ККУ – перешкоджання роботі виборчої комісії у спосіб службового недбальства – незабезпечення санітарних норм, а також за ст. 161.1 – нетерпимість за соціальними ознаками», - повідомив подробиці Андрій Турка.

Утім, навіть виклик поліції не розв'язав проблему опалення. За словами активіста, члени комісії були вимушені тягнути з сусідніх будівель подовжувачі, щоб увімкнути обігрівачі. Через використання обігрівача у приміщенні ДВК навіть сталося коротке замикання.

 Через недотримання санітарних норм і використання електроприладів для обігріву у ДВК на Львівщині порушили правила пожежної безпеки Фото: СтопКор

У день виборів, 28 березня, за словами стопкорівця, кричущих порушень виборчого законодавства не було зафіксовано.

Зазначимо, «СтопКор» повідомляв: мешканці Глинян протестували через наміри обласної влади закрити єдину лікарню.

Другие новости