ПоддержатьУкраїнська

Двотижневий "Майдан реформ" обійшовся Україні у 43 млн грн

StopCor
StopCor

StopCor

Двотижневий 'Майдан реформ' обійшовся Україні у 43 млн грн

Зорян Шкіряк заявив, що мітинги під ВРУ досить збиткові державі. За його словами, на їхню охорону вже пішли мільйони гривень.

Новину повідомляє "Преса України".

У новому інтерв'ю радник міністра внутрішніх справ Зорян Шкіряк звернув увагу на те, що мітинги під Радою вже витягнули з держави 43 млн грн. Саме стільки пішло на охорону.

"Сьогодні міністр внутрішніх справ дав наказ зняти охорону та припинити витрачати величезні кошти на охорону мітингу. За два тижні цього фейкового збіговиська було витрачено 43 млн грн. Вдумайтеся в цю цифру", – зауважив Шкіряк.

Варто зазначити, що міністр МВС України Арсен Аваков дав добро на припинення охорони акції протесту, яка триває два тижні. Відповідне розпорядження від нього поступило вчора, 31 жовтня.

Нагадаємо, мітинги під ВРУ стартували 17 жовтня. У них беруть участь представники партій "Національний корпус", "Свобода", "Батьківщина", "Самопоміч", "Громадянська позиція" та "Рух нових сил". Очільником останньої є Михайло Саакашвілі, який оголосив "війну олігархату країни". Крім того, представники політсил та громадських організацій вимагають зняти депутатську недоторканність, створити антикорупційний суд, а також змінити виборче законодавство в країні.

Генпрокурор України Юрій Луценко зауважив, що мітинги спонсоруються з-за кордону. Навіть більше, активісти, яких він назвав "купкою гастролерів", мають наметі здійснити повноцінний переворот.

Другие новости