ПоддержатьУкраїнська

Джентльмени віддають перевагу… мільйонеркам: "СтопКор" дізнався, у кого з українських політиків найбагатші дружини

StopCor
StopCor

StopCor

Джентльмени віддають перевагу… мільйонеркам: 'СтопКор' дізнався, у кого з українських політиків найбагатші дружини

Вдалий шлюб чи намагання приховати статки за тендітною спиною коханої жінки? "СтопКор" проаналізував декларації держслужбовців за 2018 рік і дізнався, у кого з вітчизняних політиків і топових посадовців найбагатші дружини.

Зокрема, до першої десятки рейтингу увійшли парламентарі минулого скликання Гліб Загорій, Олександр Герега, Леонід Клімов, Володимир Бандуров та Денис Дзензерський, ексзаступник Генерального прокурора Анатолій Матіос, голова Ужгородської районної ради Руслан Чорнак, депутати Закарпатської та Харківської облрад – Андрій Андріїв і Володимир Святаш, а також обранець Миколаївської міської ради Львівщини Микола Оприск.

Лідером рейтингу став екснардеп Гліб Загорій - його дружина Катерина торік заробила понад півмільярда гривень

Зауважимо, що загальні доходи родин посадовців вимірюються десятками, а в деяких випадках – сотнями мільйонів гривень, але чоловіки-можновладці, у деклараціях яких зафіксовані досить скромні чиновницькі зарплати, фактично знаходяться на утриманні власних "других половинок" – домогосподарок, бізнес-леді та "світських левиць".

Натомість дружини ексдепутатів та службовців декларують багатомільйонні доходи від відчуження рухомого і нерухомого майна, корпоративних прав та акцій різноманітних компаній, зокрема офшорних, численні земельні ділянки на Київщині та в регіонах України, маєтки, елітні автівки, колекції картин, діамантові прикраси, шуби та сумки Hermes.

Докладніше про це – у матеріалі: "Бо тебе кохає фантастична жінка": топ-10 "альфонсів" серед українських посадовців

Другие новости