ПоддержатьУкраїнська

Експерти назвали ключові помилки Криклія на посаді міністра (відео)

StopCor
StopCor

StopCor

Експерти назвали ключові помилки Криклія на посаді міністра (відео)

Мінінфраструктури – одне з найбільших бюджетоутворюючих відомств України. До складу цієї структури входить низка великих об’єктів та напрямів, кожен з яких – важкий у керуванні та надважливий для держави. Нині в міністерстві тривають кадрові ротації. Та чи дійсно вони відповідають запиту суспільства на нові обличчя? Чи робляться задля власного збагачення? З’ясовувала Христина Кришиха.

https://youtu.be/GCktlz418Pw

Міністерство інфраструктури є головним органом у системі центральних органів виконавчої влади, який формує та забезпечує реалізацію державної політики у сферах авіаційного, автомобільного, залізничного, морського, річкового і міського електричного транспорту.

Сьогодні на чолі цього відомства стоїть Владислав Криклій – молодий менеджер, який вже має певні здобутки у приватному секторі. Та представники експертного середовища акцентують увагу на низці кадрових помилок Криклія, які можуть стати для нього та очолюваної ним структури фатальними.

Як наголошує політолог Владислав Дзівідзінський, Міністерство інфраструктури становить собою багатоступеневу структуру, що охоплює дуже багато профільних відомств, які критично важливі для підтримки важкої промисловості та економіки в цілому.

«Це питання логістики, про яку так любить говорити наш президент. Це питання інфраструктурних об’єктів, використання водних ресурсів, транспорту тощо. І на сьогодні проявити свою професійність інакше, ніж забезпечити результат через кадрові призначення, молода особа без професійного досвіду не може. Але якраз це сьогодні є Ахіллесовою п’ятою роботи Міністерства інфраструктури», – зазначає експерт.

 ''Такими призначеннями Криклій дискредитує весь Кабмін'', - експерт

Зокрема, новий міністр інфраструктури України вже встиг рекомендувати на посади кількох вельми одіозних персонажів.

Нагадаємо, Українську державну установу «Держгідрографія» може очолити фігурант низки кримінальних проваджень Дмитро Падакін, який раніше вже керував структурою, виконуючи обов’язки начальника. Як йдеться в матеріалах кримінального провадження, що потрапило до редакції «СтопКору», за час перебування чиновника на посаді держбюджет втратив щонайменше 11 мільйонів гривень.

Другие новости