ПоддержатьУкраїнська

Експерти про "справу Скосаря": у разі поновлення провадження екснардеп може сісти на 10 років

StopCor
StopCor

StopCor

Експерти про 'справу Скосаря': у разі поновлення провадження екснардеп може сісти на 10 років

Термін давності справи про 60 кіло "кешу" Ігоря Скосаря ще не минув, тож "СтопКор" звернувся до НАБУ із вимогою поновити кримінальне провадження. А поки в Бюро експерти висловились про важливість такого розслідування та про перспективи покарання Ігоря Скосаря.

https://www.youtube.com/watch?v=4DN8mPLsbSY&t=40s

"Якщо говорити про народних депутатів України, то народний депутат України, згідно зі статтею 368 кримінально-процесуального кодексу, є особою, яка займає особливо важливе положення. Відповідно, це найтяжча відповідальність, за статтею про одержання неправомірної вигоди", – зауважує старший партнер адвокатської компанії "Ілляшев та партнери", заслужений юрист України Роман Марченко.

На думку адвоката, якщо буде доведено, що народний депутат України пропонував комусь неправомірну вигоду або отримував її, за певні свої дії або бездіяльність він може бути позбавлений волі на строк до 10 років.

В одному з ток-шоу пан Скосар сам розповів про сумки з ''кешем'', за який купив собі місце в парламенті позаминулого скликання

До речі, надзвичайно важливим тут є і той факт, що у випадку із нардепами суворе покарання за законом чекає і на хабарника, і на того, хто давав хабар: відповідальність за найбільш суворою статтею загрожує обом, оскільки йдеться про хабар особливо відповідальній особі – наголошує юрист.

Другие новости