ПоддержатьУкраїнська

Експрезидент Кравчук знає, як повернути окупований Донбас (відео)

StopCor
StopCor

StopCor

Експрезидент Кравчук знає, як повернути окупований Донбас (відео)

Експрезидент України Леонід Кравчук заявив, що Донбас не зможе стати повноцінною одиницею України зараз, тож потрібно розробити стратегію.

Про це Кравчук розповів в інтерв'ю Олесі Бацман, передає "Патріот Донбасу".

За його словами, повернути негайно втрачені території вже не вдасться. Вони не приймуть. Не готові.

"Донбас сьогодні прямо з печі не може прийти в Україну й стати повноцінною одиницею України, яка прийме українські закони, українську філософію життя, українське керівництво тощо. Не готові", – сказав він.

Він вважає, що повернення потрібно зробити поступовим, створивши "якусь систему життя".

"Створити якусь систему життя на Донбасі, яка б враховувала їхні інтереси, але гарантувала наш зв'язок з Україною, а не з Росією, – над цим треба думати. Тобто просто сказати: "Росія піде, військові, – і Донбас стане таким, яким був", – ніколи. Швидко Донбас таким не стане. Це треба розуміти всім", – підкреслив він.

Кравчук додав, що знає загальний настрій людей на Донбасі.

"Частина людей звинувачує Україну. Частина каже: "Ідіть звідси – і ми самі будемо жити добре. Ви не хочете піти, тому в нас біда". Частина розуміє, що Росія, граючи на Донбасі в цю гру, має свої далекосяжні цілі – цілі участі в поділі світу… Це люди розуміють", – розповів Кравчук.

https://youtu.be/Z2k0Olz06lQ

Другие новости

ВСУ вошли в Дробышев под Лиманом

ВСУ вошли в Дробышев под Лиманом

Украинские военные освободили поселок городского типа Дробышево, который находится в Лиманской городской территориальной общине Донецкой области