ПоддержатьУкраїнська

"Єрмак є моєю довіреною особою, я йому довіряю", — Зеленський

StopCor
StopCor

StopCor

'Єрмак є моєю довіреною особою, я йому довіряю', — Зеленський

Президент Володимир Зеленський повідомив, що довіряє голові Офісу Президента Андрію Єрмаку. При цьому Президент наголосив, що кумівства у стінах уряду не було і немає.

 Володимир Зеленський Фото: скріншот

"Пан Єрмак не має досвіду як кінопродюсер. Він завжди був досвідченим юристом, він має саме ту освіту, яка потрібна голові Офісу, як мені здається. Він не є моїм кумом, він є моєю довіреною особою, я йому довіряю", — сказав він, відповідаючи на питання журналіста на пресконференції, що триває в Маріїнському парку.

"Жодного кума чи друга я не призначив. Ірину Венедиктову я не знав. Вона — освідчена людина, вона — практик, вона має звання, вона була депутатом у ВР за списками партії «Слуга народу». Ми обирали людей, які чисті. Тому вона й стала головою Офісу Генпрокурора", — зазначив Президент.

Як повідомляв «СтопКор» раніше, брат очільника Офісу Президента Дениса Єрмака організував схему з продажу керівних посад у державних установах. Зокрема, посаду голови Адміністрації морських портів України (АМПУ) він оцінив у півмільйона доларів та домовився за "угоду" з Федором Єфименком.

Другие новости